Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Kontakt

Dział Współpracy Zewnętrznej


Szanowni Państwo,

informujemy, iż ze względu na trwający remont budynków Akademii przy ul. Krakowskie Przedmieście 5, biuro Działu Współpracy Zewnętrznej zostało, czasowo, przeniesione do budynku przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, na poziom -1.

Telefon kontaktowy: 22 827 21 99


Kierownik działu:

Joanna Szymoniczek – joanna.szymoniczek@asp.waw.pl

tel.: 22 827 21 99

Sekcja naukowa:

tel.: 22 827 21 99

Joanna Szymoniczek – joanna.szymoniczek@asp.waw.pl

Marcin Maciejowski – marcin.maciejowski@asp.waw.pl 

Ewa Kołodziejska – ewa.kolodziejska@asp.waw.pl

Marta Dziurzyńska – marta.dziurzynska@asp.waw.pl

Kalina Jaskólska-Gedevanidze – kalina.jaskolska-gedevanidze@asp.waw.pl

Sekcja współpracy międzynarodowej:

tel.: 22 623 82 82

Inga Karczewska – inga.karczewska@asp.waw.pl

Justyna Jabłońska – justyna.a.jablonska@asp.waw.pl

Sekcja promocji i kontaktów zewnętrznych:

tel.: 22 623 81 30

Katarzyna Błesznowska – katarzyna.blesznowska@asp.waw.pl

Serwis internetowy asp.waw.pl:

Agnieszka Aleksiewicz – agnieszka.aleksiewicz@asp.waw.pl ; strona@asp.waw.pl

Sekcja wydawnicza:

Piotr Szymor

Katarzyna Olesińska

wydawnictwa@asp.waw.pl

+48 22 32 00 239

Dystrybucja – Maryla Ścibor Marchocka
dystrybucja@asp.waw.pl
+48 502 549 834
+48 508 463 180